Календарна сітка «Дизайн» 2022

Сітка «Дизайн» виконана на 3-х мовах (українська, російська та англійська) має цікавий дизайн, великий шрифт. У сітці відмічені червоним всі українські державні свята. Сітка складається з 12 аркушів, підібраних в блок. Блоки перекладені газеткою і упаковані в пачки по 50 штук.
Розмір блоку 297х210 мм.
Матеріал: Меловка 80 г / м2
Кольоровість 2 + 0.
Ціни вказані з ПДВ.

Роздріб: 12.00 грн. от 50:10.00 грн. от 200:9.20 грн. от 350:8.50 грн. от 550:7.80 грн.

Перші календарі почали використовувати ще в стародавньому Римі. Однак популярні вони і досі. Адже наскільки зручно в офісі або вдома визначити нинішню дату, не заглядаючи в гаджети, а глянувши на стіну або робочий стіл. Календарна сітка на 2021 рік - корисно і доступно.
Бізнес і календарна сітка на 2021 рік
Календарна сітка - це таблиця, що складається з чисел, є основним елементом календаря. Її друкують в друкарнях на папері різного формату. Найчастіше подібна сітка складається з трьох блоків: попереднього, поточного і наступного місяця.
Друковані календарі - це ефективний інструмент для бізнесу. Оскільки на календарних сітках можна розміщувати рекламу про бренд, товар, послугу. Це чудовий подарунок як для постійних, так і для нових клієнтів.
Існує два способи збільшення прибутку за допомогою календаря:
 Підвищення лояльності ключових клієнтів.
 Напрацювання нової клієнтської бази.
Можна тільки припустити, скільки чоловік може зацікавити календарна сітка 2020 з Вашим брендом, яка стоїть на офісному столі бізнес-партнера. Якщо вміло створити дизайн і правильно прорекламувати Вашу послугу або товар на блоці календаря, то Ви обов'язково знайдете нових замовників і отримаєте додатковий дохід.
Важливою перевагою календаря як інструменту маркетингу для підприємницької діяльності є його довготривалість. Наприклад, брендовані календарні сітки 2021 будуть у використанні цілий рік, а відповідно і Ваша реклама буде працювати стільки ж.
Друк календарів в CALENDAR.UA
Ми пропонуємо календарні сітки на 2020-2021 рік в оригінальному і яскравому дизайні. Макет Ви можете створити самі або відтворити, що хочете, а наші дизайнери втілять ідеї в реальність. Відмінна якість, позитивні відгуки і прийнятні ціни - плюси друкарні CALENDAR.UA. Наша компанія виготовляє календарі різних типів:
- настінні;
- квартальні;
- православные; 
- плакатные; 
- настольные перекидные; 
- карманные; 
- отрывные.