Квартальні календарі 3 в 1 на одну пружину з тиграми оптом і в роздріб 2022

Квартальні календарі "3 в 1" з видами природи, красивими пейзажами. Пейзажі завжди були популярні для прикраси стін кабінетів і залів. Спочатку - це були картини талановитих художників-пейзажистів, тепер - це яскраві, які не залишають нікого байдужим, шапки наших календарів з видами прекрасної природи.
 
Економічна модель квартальний календар "Три в одному" збирається на 1 пружину. Його характеристики: підкладка формату А4 без друку і шапка з картону 270 г / м2 з глянсовою ламінацією і люверсом для цвяха, стандартна календарна сітка А4, і бігунок з віконцем. Розмір календаря 297х420 мм. Календарі реалізуються в індивідуальній упаковці з прозорого пластика з клейкою стрічкою. Завдяки широкому асортименту виготовлених нами сіток і шапок, можливі різні комбінації їх в Квартальник, що робить кількість варіантів практично нескінченним. Купуйте наші готові квартальні календарі, і вони піднімуть вам настрій, принесуть удачу і матеріальне благополуччя в 2022 році. 
Запрошуємо до співпраці відділи поширення канцтоварів, магазини і дистриб'юторів.
Роздріб: 30.00 грн. от 50:27.00 грн. от 200:24.00 грн. от 350:21.00 грн. от 500:19.00 грн.
Ціни вказани з ПДВ.
Календарі пакуються в прозорі пакети-конверти з клейкою стрічкою.

Відправлення календарів здійснюється по всій Україні перевізниками: "Нова пошта", "Інтайм", "Делівері", "Нічний експрес" та страхуються за бажанням замовника.

Наші квартальні календарі на 2022 рік пакуються в коробки з гофрокартону по 45-50 штук, що оберігає календарі від застрягання і інших пошкоджень. Для друкарень і агентств: у продажу картонні коробки для квартальних календарів і календарів з годинником!