"Супереконом 3 в 1" з природой №03. Квартальні календарі оптом і в роздріб 2022

З прекрасними пейзажами, від яких не відвести погляд. Види природи завжди актуальні.
 
Ми пропонуємо багатий вибір готових квартальних календарів на 2022 рік. У нас ви можете придбати будь-яку бажану кількість квартальників з різноманітними симпатичними шапками без обридлої чужої реклами, а просто для душі і прикраси інтер'єру. Перед вами найекономічніший з усіх можливих видів настінних календарів - квартальний календар "Супер-економ 3 в 1". Його характеристики: кольорова шапка з картону 270 г / м2 з глянсовою ламінацією і люверсом для цвяха, 1 пружина біла або чорна, стандартна календарна сітка і підкладка з кольоровими картинками
Завдяки широкому асортименту виготовлених нами сіток і шапок, можливі різні комбінації їх в квартальникі, що робить кількість варіантів практично нескінченним. Купуйте наші готові квартальні календарі, і вони піднімуть вам настрій, принесуть удачу і матеріальне благополуччя в 2022 році.
Запрошуємо до співпраці відділи поширення канцтоварів, магазини і дистриб'юторів.
Роздріб: 27.00 грн. от 50:24.00 грн. от 200:21.00 грн. от 350:18.00 грн. от 500:16.00 грн.
Ціни вказани з ПДВ.
Календарі пакуються в прозорі пакети-конверти з клейкою стрічкою.

Відправлення календарів здійснюється по всій Україні перевізниками: "Нова пошта", "Інтайм", "Делівері", "Нічний експрес" та страхуються за бажанням замовника.

Наші квартальні календарі на 2022 рік пакуються в коробки з гофрокартону по 45-50 штук, що оберігає календарі від застрягання і інших пошкоджень. Для друкарень і агентств: у продажу картонні коробки для квартальних календарів і календарів з годинником!