Календарна сітка ШАРА+ синьо-червоний 2024

Антикризова пропозиція - БЛОКИ ДЛЯ Квартальний календар «ШАРА +»
Матеріал - матовий або глянцевий крейдований папір 80 г / м2

Дизайн сітки «Шара +» виконаний на 2-х мовах (українська та англійська), професійний і лаконічний. У сітці Ви знайдете всі українські свята, включаючи професійні та релігійні. Сітка складається з 12 аркушів, підібраних в блок. Блоки перекладені і упаковані в пачки по 50 штук.
Розмір блоку 297х420 мм.
Кольоровість 2 + 0

Роздріб: 25.00 грн. от 50:18.00 грн. от 200:17.00 грн. от 350:15.00 грн. от 550:13.50 грн.

Відправлення календарних сіток здійснюється по всій Україні перевізниками: "Нова пошта", "Інтайм", "Делівері", "Нічний експрес" та страхуються за бажанням замовника. Сітки пакуються в коробки з гофрокартону, що перешкоджає їх пошкодження.

Тільки у нас ви можете купити календарну сітку на 2024 рік так дешево! Застосовуючи колосальний досвід в сфері виробництва календарної продукції, всеукраїнський проект КАЛЕНДАР .UA розробив універсальний метод економії ваших грошей під час кризи. Для тих замовників, кому не підходять календарні блоки для квартальних календарів на офсетному папері, ми пропонуємо на глянцевому крейдованому папері. Економія полягає в порівняно невеликому відсотку заливки кольором. Якісна глянсова меловка + висока якість друку, і ніхто не відрізнить ваш календар від іншого в більш високої цінової категорії.

Наші квартальні календарі пакуються в коробки з гофрокартону по 45-50 штук, що оберігає календарі від застрягання і інших пошкоджень.
Для друкарень і агентств: у продажу картонні коробки для квартальних календарів і календарів з годинником!