Календарні сітки 2024

ЦІНИ ВКАЗАНІ БЕЗ ПДВ!!!

Якщо Ви бажаєте придбати календарні сітки 2024 р, то Вам пряма дорога в компанію CALENDAR.UA. Саме тут можна купити їх за максимально вигідними цінами, причому різноманітність вибору порадує саму вимогливу клієнтуру.

Отже, які календарні сітки 2024 пропонує CALENDAR.UA?

Сітка «Дизайн» порадує цінителів стриманої і елегантною подачі, причому оформлення такого календаря трьохмовне - українською, російською та англійською мовами.

Сітка «Милий мій бухгалтер» відрізняється не тільки функціональністю, але і тим, що в такий календар можливо вписувати всі важливі події року.

Сітка «Свідома» порадує національним орнаментом, лаконічністю і патріотизмом. Вона також містить всі українські свята.

Бажаєте придбати календар із суворим оформленням? Зверніть увагу на сітку «Економ 3 в 1». Приємна ціна доповнить переваги такого вибору.

А ось якщо Вам потрібно місце для відміток і записів, сміливо вибирайте «Сітку-замітку». Тут є графи для тексту і при цьому сам календар оформлений в строгому діловому дизайні. Наявність трьох мов стане ще однією перевагою, якщо в цьому є актуальність.

Необхідно заощадити, але при цьому придбати високоякісну друковану продукцію? Тоді оптимальним вибором стануть сітки «Супершара» і «Шара +». Вони виконані в стриманому дизайні на білосніжній папері, що ніяк не говорить про економ статус продукту. Маючи величезний досвід у виробництві, співробітники CALENDAR.UA знайшли способи заощадити Ваші гроші без втрати якості. Бажаєте подробиць - телефонуйте і переконайтеся.

Крім того серед клієнтів популярні сітки «Стандарт» на двох або трьох мовах. Висока якість друку ніяк не видасть його ціну, тому сміливо зупиняйте свій вибір на цьому типі. До того ж, Сітка 2 мови містить всі міжнародні та українські свята, що дуже зручно.

А для тих, хто не ставить на чільне місце цінову політику, можна звернути увагу на презентабельні календарні сітки 2024 типу «Бізнес», «Дорослий бізнес» і «Еліта». Вони підкреслять Ваш діловий статус і вишуканий смак.

Календарна сітка «Мілітарі»
Календарна сітка «Мілітарі» В наявності
Ціна: 25.00 грн.