Квартальний з годинником

КАЛЕНДАРІ НАСТІННІ З ГОДИННИКОМ
 
Календарі з годинником - рекламно-сувенірна продукція, що показує, крім дати, ще й точний час. Такі вироби можна використовувати для рекламних цілей, в якості подарунка, елемент декору. Чому потрібно звернути увагу на календарі з електронним годинником, якщо ви хочете замовити рекламну продукцію для брендування або на подарунки бізнес-партнерам:
• Невисока ціна;
• Стильний дизайн;
• Багатофункціональність;
• Оригінальний подарунок.
Будьте впевнені: такий сувенір не викинуть на сміття, як флаєр або буклет. У нас на сайті ви можете замовити такий календар оптом і в роздріб.
 
Чому календар з годинником - вдалий вибір
Уявіть ситуацію: людина отримує однотипні канцелярські подарунки - блокноти, ручки, календарі різних видів та інше. Що з цього він викине, а що залишить? Що викине - невідомо. А ось календар зі справжніми годинами залишить. Люди завжди особливо трепетно ​​ставилися до годинника, і ніколи не викидають робочий механізм.
Крім того, це універсальний елемент прикраси приміщення. В квартирі або офісі повинні бути годинник. А якщо вони скомпоновані з календарем, це подвійно вигідно. Тим більше, якщо дизайн вдало підібраний. Так що такий настінний продукт поліграфічної справи стане і прикрасою, і елементом інтер'єру, і корисною річчю.
 
Де замовити календарі з годинником
У нас на сайті ви можете замовити настінні календарі з годинником, з верхнім постером і календарним блоком. Вони, за бажанням замовника, можуть бути виготовлені як з готовим циферблатом, так і з циферблатом, на який ми завдамо рекламну символіку, назва бренду. Справа в тому, що годинникові механізми поставляються як з циферблатами, так і без них. Якщо замовник сам надає дизайн циферблата, то використовуються тільки механізми і стрілки.
Купити календарі з годинником і оригінальним дизайном можна у компанії Calendar.ua. Для замовлення зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами, вказаними в розділі "Контакти". Для оптових і постійних замовників є знижки.