Настінні перекидні календарі

Настінні перекидні календарі: купити, замовити дизайн та виготовлення
 
Настінні перекидні календарі - це різновид рекламної поліграфічної продукції, без якої важко уявити офіс. Такі деталі інтер'єру виконують відразу дві функції: практичну (допомагають швидко планувати тиждень, знати яке сьогодні число) і естетичну (красиві настільні календарі з авторським дизайном і рекламою можуть служити прикрасою офісу). Тому попит на настінні календарі не пропав навіть під час стрімкого розвитку цифрових технологій.
 
Особливості та параметри настінних календарів
Перекидні календарі стануть прикрасою офісу і дозволять будувати плани на тиждень, місяць, рік. Оригінальні перекидні календарі будуть радувати цілий рік. Стандартні перекидні календарі найчастіше складаються з обкладинки та 6 або 12 аркушів. Вони закріплені пружиною по короткій або по довгій стороні.
 
При замовленні настінного календаря слід звертати увагу на такі параметри:
- Розмір - найбільш популярними розмірами є календарі В1, А1, В2, А2, В3, А3, В4, А4, проте за бажанням клієнта дизайнери розроблять інші варіанти.
- Матеріал - чим краще папір, на якій буде друкуватися настінний календар, тим привабливіше він виглядає. Для виготовлення календаря використовують різні матеріали: від звичайного паперу до дизайнерського картону. Від цього залежить якість, зовнішній вигляд і вартість календаря. Ви можете замовити перекидний календар з індивідуальним дизайном і використанням таких матеріалів, як калька, захисна обкладинка, висікання, лакування, ламіновані, тиснення, гліттер.
- Оформлення - у продажу настінні календарі зі стандартними малюнками, а також оригінальні дизайнерські моделі.
 
Структура - настінний календар має дві складові: календарну сітку і зображення, в тому числі і рекламне. Друга частина календаря може містити рекламну інформацію про компанію, слоган, контакти, короткі дані про фірму.
Дизайнерський календар стане корисним подарунком на свято для колег, співробітників, ділових партнерів. Для максимальної презентабельності можна замовити подарункову упаковку.
 
Перекидні календарі з рекламою: де купити
Настінні перекидні календарі також є відмінним інструментом реклами. Для ефективної рекламної кампанії необхідно розробити спеціальний дизайн і оформлення, додати логотип та контакти. Такий календар стане практичним подарунком для партнерів, клієнтів, співробітників. Настінний календар буде нагадувати про Вас і послуги Вашої фірми круглий рік.
Цікавим варіантом перекидних настінних календарів стануть моделі з репродукціями картин, фотографіями природи, міст. Якщо ви використовуєте календар для реклами послуг, використовуйте зображення продукції. Гарно оформлений перекидний календар стане відмінним подарунком для клієнтів до свята.
У нас Ви зможете замовити настінний перекидний календар з індивідуальним або стандартним дизайном великим або маленьким тиражем. На нашому сайт можна вибрати розмір, тип календаря, ознайомитися з прикладами наших робіт і цінами. Щоб розробити індивідуальний дизайн настінного перекидного календаря зв'яжіться з нашим менеджером.