Календарі-плакати, постери

НАСТІННІ КАЛЕНДАРІ-ПЛАКАТИ (ПОСТЕРИ) стали незмінним атрибутом офісів і квартир, промислових і громадських приміщень. Вони зручні і функціональні, всім знайомі і дуже популярні.
Календарі цього типу складаються з одного аркуша, на якому присутнє гарне зображення і річна календарна таблиця. Розміри календарів-плакатів - від дуже маленьких (аркуш із зошита) до дуже великих. Як правило, такі календарі дуже яскраві, і якщо вони покриті лаком або заламініровать, то їх кольоровість зберігається протягом усього року.
Календарі-плакати служать відмінним прикрасою стін офісів і установ. Нерідко вдала поліграфія та дизайн сприяють тому, що навіть після закінчення терміну дії настінний календар продовжує служити в якості постера або картини.
Останнім часом затребуван друк невеликими тиражами корпоративних фірмових календарів-плакатів з символікою і координатами компанії. При цьому ми використовуємо не тільки офсетний, але і інтер'єрний широкоформатний друк, що дозволяє отримати продукцію найвищої фотоякості до 1 метра шириною. Крім того, можливий друк плаката на полотні з використанням репродукції ваших улюблених картин.
Ми можемо надрукувати для вас настінний календар-плакат в кількості 1-2 штук з фотографіями ваших друзів і близьких, начальства і колег. Це буде прекрасним подарунком на будь-яке свято. Досвідчені дизайнери підготують надані вами фотографії згідно заданій темі (весілля, день народження, ювілей, випускний і т.д.), і ви отримаєте приголомшливо яскраве і якісне зображення з календарної сіткою.