Настільні перекидні календарі-будиночки

Календар-будиночок

Календар-будиночок (хатинка), мабуть, знайдеться на будь-якому робочому столі в будь-якому офісі, організації або установі. За рахунок своєї стійкості і функціональності календар-будиночок вважається одним з найбільш популярних видів настільної календарної продукції. Такий календар не займе багато місця на робочому столі, але при цьому дозволить завжди бути в курсі минулих і майбутніх подій і планувати свої справи. Варто відзначити, що настільний календар-будиночок крім своєї практичної функції може виконувати і функцію естетичну. Стильний календар-будиночок здатний стати справжньою окрасою робочого столу.

Одного погляду на такий красивий настільний календар-будиночок буде досить для того, щоб підняти настрій собі на цілий робочий день.
Найбільшою популярністю такий вид календарної продукції як календар-будиночок користується серед корпоративних клієнтів. Великі компанії замовляють календарі-будиночки для своїх співробітників - кожен з них має на своєму робочому столі такий календар з корпоративною символікою. Крім цього календар-будиночок може бути використаний в якості презенту діловим партнерам або постійним клієнтам - знову-таки корпоративна символіка, нанесена на календар, буде незмінно нагадувати про співпрацю з тією чи іншою компанією.

Таким чином, настільний календар-будиночок не тільки буде грати роль стандартного календаря, а й послужить своєрідною візитною карткою або рекламним носієм.
Звернувшись в компанію, що спеціалізується на випуску календарної продукції, будь-який клієнт має можливість замовити календар-будиночок будь-якого дизайну і формату, вибравши при цьому не тільки вид календарної сітки, але також графічне і текстове наповнення. Календар-будиночок, виготовлений за індивідуальним замовленням, стане вашим вірним і стильним помічником в роботі!