Оригінальні календарі 2024

Незважаючи на розвиток цифрових технологій, паперові календарі не втрачають популярності і залишаються затребуваною поліграфічною продукцією. Крім стандартних календарів, у продажу з'явилося багато різновидів незвичайних органайзерів. Оригінальні календарі привертають увагу оригінальною формою, індивідуальним дизайном, практичністю та функціональністю.

Види календарів
Нові технології у поліграфічному виробництві дозволяють створювати календарі різної форми, дизайну, оформлення, розміру. Класичні настінні календарі мають менший попит, порівняно з оригінальними моделями. Різновиди календарів:

- Настінні календарі. Можуть бути: листові, відривні, квартальні, перекидні. Продукція виробляється А4 формату та більше (аж до А1). Клієнт може самостійно вибрати відповідний розмір: якщо плануєте використовувати календар в офісі або на виставці, тоді варто робити його великого формату, щоб було помітно здалеку.
- ​Настільний календар. Можуть бути перекидні та неперекидні (у вигляді пірамідки мул будиночка). Розміщуючись на столах, тумбочках, комодах та інших подібних меблів, вони забезпечують максимальну інформативність. Вони мають компактні розміри, при цьому можуть містити краєвиди, фотографії людей, знімки відомих місць.
- Кишенькові календарі. Іноді така продукція виготовляється із пластику (86х54 мм), однак у більшості випадків використовується крейдований або некрейдований картон щільністю 280-300 г на м2.
- Оригінальні календарі. Це нестандартна продукція, яка найчастіше виробляється одиничними екземплярами, або партіями для конкретної компанії. Такі календарі можуть бути різної форми із індивідуально підібраним стилем оформлення. Дизайнер розробляє макет, враховуючи потреби клієнта: фірмовий стиль, палітра кольорів, особливості форми, розміру, нюансів технології.

Для чого потрібні оригінальні календарі

Оригінальні календарі виявили широкий спектр застосування. Така сувенірно-поліграфічна продукція стане чудовим корпоративним подарунком для співробітників, партнерів та клієнтів. Можна створити настінний або настільний календар з емблемою компанії та контактами. Таким чином, у партнерів та клієнтів буде нагадування про Вашу фірму цілий рік. Оригінальні календарі також можна використовувати як подарунок для рідних та близьких. Замовник може розробити індивідуальний дизайн календаря, додати фото та необхідний текст. Такий календар стане доповненням до основного подарунка, або ж невеликим презентом для близьких та друзів.