Настінний перекидний

Перекидні календарі
 
Перекидні календарі вже багато-багато років тому завоювали повагу мільйонів офісних працівників по всьому світу. Вони дозволяють із зручністю планувати ускользающее час, стежити за його перебігом та навіть успішно контролювати. Звичайно ж, крім свого прямого призначення календарі грають ще масу інших не менш важливих ролей: їх презентують на свята співробітникам, діловим партнерам або потенційним клієнтам, ними прикрашають стіни або ж столи особистих кабінетів, вони служать додатковим джерелом реклами бренду компанії. Як Ви вже встигли помітити, сьогодні календар - це не просто канцелярська дрібниця, але і важливий елемент ділової культури. 
Настінні перекидні календарі примітні своїм різноманіттям - перевертаючи стару сторінку місяці можна всього одним рухом змінити його дизайн, а, значить, і настрій всіх навколо. Психологи стверджують, що для психіки корисно вносити візуальне різноманітність, так як це позитивно впливає на працездатність і загальну атмосферу, вносячи яскраву родзинку в рутинну офісну життя. Не доводиться сумніватися, що такий вдалий органайзер стане чудовим придбанням, адже він не тільки корисний в питаннях планування робочого дня, тижня або ж місяці, але здатний надихнути жителів компанії на нові звершення і ідеї.
Щоб придбати висококласні перекидні календарі, зверніться до професіоналів Всеукраїнського календарного проекту CALENDAR.UA. Саме тут Ваше замовлення буде виконано швидко, точно, на оптимальних умовах, а якість придбаної друкованої продукції порадує навіть найвимогливіших клієнтів. А якщо є бажання купити креативно оформлений календар, то саме тут можна зробити індивідуальне замовлення, втіливши тим самим в життя всі свої оригінальні ідеї і задумки.
Перекидний календар с тиграми НА 2022 РІК
Перекидний календар с тиграми НА 2022 РІК В наявності
Ціна: 50.00 грн.