Календарна сітка Супершара 2024

Антикризова пропозиція -
БЛОКИ ДЛЯ Квартальний календар «Супершара»
Матеріал - крейдований папір 70 г / м2

Дизайн сітки «СУПЕРШАРА» виконаний на 2-х (українська та англійська), професійний і лаконічний. У сітці Ви знайдете всі українські державні свята. Сітка складається з 12 аркушів, підібраних в блок. Блоки перекладені і упаковані в пачки по 50 штук.
Розмір блоку 297х420 мм
Кольоровість 2 + 0


 

Роздріб: 25.00 грн. от 50:17.00 грн. от 200:15.00 грн. от 350:14.00 грн. от 550:13.00 грн.

Отправка календарных сеток осуществляется по всей Украине перевозчиками: "Новая почта", "Интайм", "Деливери", "Ночной экспресс" и страхуются по желанию заказчика. Сетки пакуются в коробки из гофрокартона, что препятствует их повреждению.

Тільки у нас ви можете купити календарну сітку на 2024 рік так дешево! Застосовуючи колосальний досвід в сфері виробництва календарної продукції, всеукраїнський проект КАЛЕНДАР .UA розробив універсальний метод економії ваших грошей під час кризи. Ми пропонуємо вам календарні блоки для настінних квартальних календарів, видрукувані на відносно дешевому матеріалі - крейдованому папері 70 г / м2. Якість сіток при цьому ні в якій мірі не страждає! Висока білизна паперу + висока якість друку, і ви за смішні гроші отримуєте відмінний квартальний календар на одну або на три пружини.

Наші квартальні календарі пакуються в коробки з гофрокартону по 45-50 штук, що оберігає календарі від застрягання і інших пошкоджень.
Для друкарень і агентств: у продажу картонні коробки для квартальних календарів і календарів з годинником!